Polski Polski


Czy wiesz, co naprawdę lubi Twój zwierzak? Czy wiesz, za czym tak naprawdę przepada?

W naturalnym środowisku jego największe przysmaki to zioła, nasiona, korzenie roślin, liście krzewów i drzew, a także kory drzewne – i nie trzeba chyba dodawać, że tego samego spodziewałby się w swojej miseczce. Jeśli naprawdę zależy Ci na dobrym samopoczuciu Twoich pupili, linia produktów HERBAL FARM spełni Twoje oczekiwania – naszym celem jest dostarczanie pokarmu jak najbardziej zbliżonego do tego, który im daje natura.

HERBAL FARM posiada w swojej ofercie szeroką gamę karm, wyprodukowanych na bazie najlepszych surowców zielarskich oraz specjalnie wyselekcjonowanych suszonych owoców, warzyw i nasion. Wszystkie składniki w menu Twojego pupila są stuprocentowo naturalne – bogactwo zawartych w nich mikroelementów, witamin i wszelkich innych substancji odżywczych zapewnia mu prawidłowy rozwój oraz wzmacnia zdrowie Twojego zwierzaka.

Wiernymi koneserami naszych wyśmienitych mieszanek są króliki, świnki morskie, chomiki oraz inne gryzonie, a także gady i ptaki. Wszystkie produkty HEBRAL FARM są celowo pakowane w przezroczyste torebki i wiaderka, abyś mógł przed zakupem ocenić ich starannie dobraną zawartość. Za doskonałą jakość produktów HERBAL FARM świadczą przyznane nam Certyfikaty ISO 9001:2000 i HACCP, oraz Zezwolenie nr 24643002, przyznane przez Państwową Inspekcję Weterynaryjną. Posiadamy również system zarządzania jakością ISO 22000.

 

Twój zwierzak dobrze wie, dlaczego ma chrapkę na karmy HERBAL FARM:

- są stuprocentowo naturalne i nie zawierają żadnych sztucznych dodatków typu barwniki i konserwanty
- zapewniają mu doskonałą kondycję, wzmacniają odporność jego małego organizmu i pomagają zapobiegać wielu chorobom
- zawierają mnóstwo pysznych, bogatych w witaminy składników, które dzięki odpowiednim procesom przetwarzania nie tracą nic ze swoich właściwości leczniczych i odżywczych
- po prostu są najsmaczniejszymi karmami pod słońcem: nic, tylko chrupać i zagryzać!

 

Nie daj się dłużej prosić swojemu pupilowi
napełnij jego miseczkę karmą HERBAL FARM jeszcze dziś!